Strenču pamatskola

Viesojamies koprades darbnīcā DARE

29. maijā interesantu un radošu dienu piedzīvoja Strenču pamatskolas 5. un 8.klases skolēni, iepazīstoties ar Valmieras koprades darbnīcas DARE darbību. Tā bija ekskursija ar karjeras ievirzes uzdevumiem: uzzināt par iespējām pašam radīt produktu, par darbnīcas DARE mūsdienīgām tehnoloģijām un atbalstu tehnoloģiskos risinājumos katram, kuram nepieciešams, un dalība uzņēmējdarbības meistarklasē. Meistarklases galaprodukts ir paša rokām apgleznots auduma maisiņš vai T- krekls un sajūsma par ieguvumiem savās radošajās izpausmēs.

Ekskursija turpinājās ,iepazīstoties ar atjaunoto, mūsdienīgo Valmieras Jāņa Daliņa stadionu, sporta un atpūtas jomā esošajām  profesijām, stadiona ikdienas darbību.

Sagatavoja pedagoģe, karjeras konsultante Edīte Gulbe

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux