Strenču pamatskola

Strenču pamatskolā viesojās Čehijas pilnvarotā vēstniece Latvijā Jana Hynkova

Š. g. 18. aprīlī darba vizītes ietvaros Strenču pamatskolā viesojās Čehijas pilnvarotā vēstniece Latvijā Jana Hynkova. Viesošanās laikā skolā vēstnieci pavadīja direktore Dace Gaigala. Vēstniece J. Hynkova īsumā iepazinās ar skolas darba organizāciju, izglītošanās procesa darbības virzieniem, skolas specializāciju, pieredzi starptautiskajā sadarbībā un iesaisti vietējās kopienas sabiedriskajā dzīvē, kultūrkapitāla un vēstures mantojuma saglabāšanā. Darba sarunas otrs mērķis bija izprast Strenču pamatskolas vēlmes un vajadzības sadarbības dibināšanai ar kādu no skolām Čehijā.

Skola pateicas vēstniecei par čehu autoru tulkotu grāmatu dāvinājumu bibliotēkai.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux