Strenču pamatskola

Nākotne ir atkarīga no tā, ko dari šodien!

Nākotne ir atkarīga no tā, ko dari šodien! (Mahatma Gandhi)

Šīs atziņas kontekstā šodien, 26. aprīlī, skolā ciemojās Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotāji un jaunieši. Tikšanās mērķis bija informēt 9. klases jauniešus, kuriem karjeras izvēles pirmais solis jāveic jau pavisam drīz, par vidējās izglītības un profesionālās karjeras iespējām. Valmieras Valsts ģimnāzijas pārstāvju dalībniece bija arī Strenču pamatskolas bijusī absolvente Dārta Viļčevska, kura dalījās pieredzē par savas vidējās izglītības skolas izvēli un mācībām. Tikšanās noslēgumā 9. klases jaunieši tika aicināti iepazīt tuvāk ģimnāziju 20. aprīlī Atvērto durvju pasākumā.

Karjeras plānošanas un izvēles pasākums “Nākotnes skola” aktivitātes, kurās plānotas jauniešu tikšanās ar citām vidējās un profesionālās izglītības iestādēm turpināsies visu maija mēnesi.

Karjeras konsultante Edīt Gulbe

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux