Strenču pamatskola

Karjeras izglītības pasākums “Nākotnes skola”

Karjeras izglītības pasākums “Nākotnes skola” 18. maijā noslēdzās ar Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikuma (VTDT) prezentācijas komandas viesošanos Strenču pamatskolā. Tehnikuma 1.kursa jaunieši dalījās  savā karjeras izvēles pieredzē. Sarunās  7., 8., 9. klases skolēni uzzināja par mācībām, brīvā laika pavadīšanas  un savu talantu attīstīšanas iespējām tehnikumā.  Īpaši interesanta bija praktiskā daļa, kurā tika izmēģinātas/izzinātas galdnieka, lauksaimniecības tehnikas vadītāja , graudkopības speciālista , pavāra, arhitekta profesijas. ,,Nākotnes skolas “ durvis šoreiz vēra arī 1. – 3. klases skolēni, lai pamēģinātu, saklausītu, uzzinātu par profesijām un mācīšanos tehnikumā.

12. maijā Strenču pamatskolā ar spilgtu prezentāciju viesojās Valmieras 5.vidusskolas skolēnu domes komanda. Tās  vadītājs Miķelis Kupčs kopā ar vidusskolēniem ļoti atraktīvi iepazīstināja 9.klases skolēnus ar skolas profesionālās ievirzes programmām – uzņēmējdarbība, pedagoģija, radošā industrija, policija, drošība, valsts aizsardzība. Tāpat jaunieši pastāstīja par interesanto skolas dzīvi gan mācību, gan brīvajā laikā.

10.maijā “Nākotnes skolas” durvis 9.klases skolēniem atvēra Valmieras Valsts Pārgaujas ģimnāzija( VVPĢ), pastāstot par karjeras iespējām izvēlētajā  profesionālās ievirzes klasē, jauniešu iespējām sportojot un radoši pilnveidojoties dažādās aktivitātēs. Skolā viesojās arī Valmieras tehnikums, iepazīstinot 7.,8.,9.klases skolēnus ar plašām profesiju apguves iespējām metālapstrādē, mehatronikā, loģistikā, viesmīlībā utt. Valmieras tehnikuma karjeras konsultante Agnese Līdaka jauniešiem skaidroja uzņemšanas nosacījumus, stipendiju piešķiršanu, mācību plānojumu ikdienā.

Sagatavoja pedagoģe, karjeras konsultante Edīte Gulbe

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux