Strenču pamatskola

Atskats uz skolas volejbola turnīru

Pavasarim kļūstot siltākam, arī skolas sporta zālē valdīja uzkarsušas emocijas, jo pirms gadskārtējā skolēnu pavasara brīvlaika, Strenču pamatskolā tika organizētas volejbola sacensības. Turnīrs notika 10. martā un tajā piedalījās 6 komandas, katrā komandā 4 – 5 dalībnieki. Sacensībās dalību ņēma skolēni no 5. līdz 9. klasei un komandas tika nejauši izlozētas 3 dienas pirms sacensībām. Katrai komandai bija jāizspēlē 5 spēles, lai noskaidrotu veiksmīgākos un spējīgākos volejbolistus skolā.

Tālāk par sacensību rezultātiem:

1.vieta“Pērkons” (Roberts Grietens (9.kl.), Alise Bazdireva (6.kl.), Adrians Baņņikovs (7.kl.), Daniels Taube (9. kl.))

2.vieta – “Jaguāri” (Toms Zuza (5.kl.), Krista Druvmale (8.kl.), Vadims Petrusevičs (9.kl.), Ernests Pugejs (6.kl.), Adelīna Ampermane (9. kl.))

3.vieta – “Sēnes” (Ričards Zariņš (9.kl.), Elīza Ziediņa (9.kl.), Markuss Skrabis (8.kl.), Rodrigo Ādamsons (9.kl.), Mārcis Prauliņš (6.kl.)).

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un garšīgām dāvanām no sacensību organizatoriem. Paldies arī pārējām komandām un dalībniekiem par aktīvu līdzdalību. Par sportisko un atbalstošo atmosfēru zālē parūpējās skolas skolēni un skolotāji.

Uz tikšanos nākošajās sacensībās, sporta skolotājs

Mareks Janševskis

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux